Zálesí nebo Zálesí?
Často je zde zmiňován název Zálesí, který má dva významy. Buď se jedná o mikroregion, tedy svazek obcí, jejichž správním centrem je Humpolec. Druhá varianta je název trampské osady na řece Želivce (více zde), která je od roku 1999 sídlem spolku Orlík. Místo je dějištěm všech akcí spolku a zdejší penzion umožňuje pořádání výstavy, besedy a také stálou expozici sport. archivu a sbírky.

Mezinárodní turnaj - malý fotbal.
Rok 2025 bude pro spolek Orlík bohatý na fotbálek a na skvělou podívanou se mohou těšit také příznivci tohoto sportu. Rozjezd bude vskutku znamenitý! Mezinárodní turnaj ... Poprvé po dlouhé době nebude hostitel, MFC Orlík, v roli favorita. Přijedou skvělé týmy, mj. velcí soupeři a rivalové Orlíku z dob minulých: druhý, čtvrtý a pátý celek 1.BL Rakouska, čtvrtý tým 1.BL Německa, úspěchy ze zahraničí ověnčen tým z Benešova, vynikající matadoři a exligisté malého a velkého fotbalu z Prahy a z Českých Budějovic. Jak jim bude konkurovat tým složený téměř z veteránů, doplněn o několik mladíků, z Orlíku? Máme se nač těšit.
       Vaše účast na akcích spolku.
Jestliže Vás zaujal program a komplexně spolek Orlík, můžete se zúčastnit všech uvedených akcí. Předem je nutné informovat se na uvedeném mailu. Velmi omezené prostory pro větší účast !!!

Nezmeškejte program příštích dnů!
10.8. -  19,oo-?  Country & Folk fest na Želivce (zahraje nám 5 hudebních uskupení)
17.8. -  19,oo-?  Vandršou aneb cestou vstříc svobodě (pokec u táboráku)
24.8.  -  9,oo-19,oo  Liga šipek (zatím přihlášeno 22 borců)
5.10.  -  14,oo-18,oo  Soutěž zahradníků roku